Дана послуга дуже популярна серед невеликих компаній на стадії їх становлення, тому що тягне за собою мінімальні витрати на організацію всієї роботи в офісі і в разі, якщо немає необхідності в реальному секретарі, як окремої штатної одиниці.
Віртуальний секретар особливо корисний у разі відсутності можливості у керівника бути на зв’язку з клієнтом, в тому числі, якщо часто змінюється фактична адреса компанії.
Віртуальний секретар – це:

• окремий безкоштовний номер і забезпечення його доступною роботи

• аналіз і звітність оброблених і пропущених дзвінків

• елементарну інтеграцію діяльності в процеси розвитку вашої фірми

За допомогою цієї послуги такі чинники, як оренда або забезпечення додаткових робочих місць, втрачають свою доцільність.

Плюси віртуального секретаря для вашої компанії

Телефонний секретар як послуга здатний забезпечити вас:

• підтримкою дзвінків від ваших клієнтів

• записом розмов

• перенаправленням дзвінків відповідним фахівцям вашої компанії

• обробкою вхідних факсів, e-mail і запитань

Ми відкриті для співпраці і надання гнучких можливостей по персоналізації послуги. За допомогою послуги нашого колл-центру віртуального секретаря, будь-яка необхідна для вас інформація буде завжди доступна через різні комунікаційні канали, а «відсіювання» небажаних вхідних дзвінків посприяє більш ефективній роботі вашого бізнесу. Так само ви завжди зможете мати можливість розширитися і відкрити представництво в будь-якому зручному для вас місті.

Найголовнішою перевагою телефонного секретаря – його цілодобова робота. Незалежно від часу доби, дня тижня, контакт з клієнтами буде здійснюватися. Так само, ми не виключаємо вашого бажання з надання даної послуги в необхідні для вас тимчасові рамки.

Робота нашого колл-центру буде максимально зрозуміла і доступна для нашого з вами взаємодії. Ви завжди зможете отримати необхідну звітність про нашу роботу, прослухати записані розмови, що допоможе вам дати оцінку операторам.

Скориставшись послугою «Віртуальний секретар» робота вашої компанії стане значно ефективніше. Ми будемо раді стати вашим партнером! Якщо ви зацікавлені у співпраці, будь ласка, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку.