А ви знали, що ваше офісний простір можна організувати таким чином, що його доступність для дзвінка може бути незалежна ні від часу доби ні від вашого місцезнаходження? Наша послуга «Віртуальний офіс» дозволить створити саме такий офіс!  Тарифи «Віртуального офісу» незрівнянно нижче витрат на створення «реального».  

Наш колл-центр завжди відкритий до співпраці з компаніями, представництвами регіональних і зарубіжних фірм, які потребують підключення віртуальної телефонної лінії для прийому дзвінків з багатоканальним номером. Дана послуга дозволить приймати дзвінки, незалежно від вашого місцезнаходження, при цьому бути абсолютно спокійним, що всі дзвінки будуть прийняті. Переадресація вхідних викликів здійснюється на мобільні номери ваших співробітників або ж на міські. У разі недоступності номерів для переадресації, інтелектуальна система миттєво направить дзвінки на вільні номери.  Скориставшись послугою «Віртуального офісу» ви виключаєте перехід своїх клієнтів до конкурентів, тому що довге очікування «висячи на трубці» – це вже не ваш головний біль.

Послуга «Віртуальний офіс»  

Віртуальний офіс – прекрасне рішення для будь-якого бізнесу, будь то невелика компанія або велика мережа.

Віртуальний офіс допоможе вам:  

  • закріпити за собою фактичну адресу для отримання кореспонденції;
  • отримати єдиний номер для надання послуг своїм клієнтам;  
  • приймати дзвінки в величезних кількостях щодня;  
  • поліпшити рівень і якість надання ваших послуг;  • бути поінформованим в будь-який зручний час;  
  • зменшити витрати на телефонний зв’язок в офісі і ЗП співробітникам;  
  • бути самостійним у прийнятті особливо важливих дзвінків;  
  • записувати розмови для аналізу;  
  • позбутися оплати рахунків телефонного зв’язку;  
  • збільшити лояльність клієнтів.  

Віртуальні лінії створюють можливість: приймати вхідні дзвінки, навіть тоді, коли інші лінії зайняті, перемикаючи на вільні; коли здійснюється вихідний дзвінок, переадресація перенаправляє дзвінки клієнтів на мобільні номери ваших фахівців, навіть в неробочі години; запустити голосове меню для зв’язку з клієнтом і зменшення ризику втрати зацікавленності вашим бізнесом.  Ваш віртуальний офіс в нашому колл-центрі буде оснащений усіма сучасними технологіями, що дозволить закріпити зв’язок між вашими співробітниками, клієнтами та партнерами.

Завдяки нашому досвіду на ринку телекомунікаційних послуг, ми можемо гарантувати якість надання послуг, надійність наших дій у створенні електронного офісу.  Ми завжди відкриті для реалізації нових проектів вашого бізнесу. Щоб з нами зв’язатися, будь ласка, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку.