Наш робочий
процес

Ми візьмемо на себе аутсорсинг процесів комунікації на найбільш вигідних для вас умовах.

  • Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку на сайті
  • З вами зв'язується менеджер і спільно заповнює бриф
  • Обговорюємо умови, підписуємо договір
  • Ми виконуємо підготовчі роботи
    Складаємо базу, розробляємо скрипти, навчаємо операторів, проводимо тестові дзвінки
  • Запускаємо проект, щодня відправляємо статистику
  • Інформуємо вас про клієнтів, і про можливі удосконалення бізнес процесів
0
операторів
0
ЩАСЛИВИХ КЛІЄНТІВ
0
РОБОЧИХ ГОДИН

ПОСЛУГИ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

пропонуємо рішення для задач під проект або діючий бізнес. Зв’яжіться з нами для уточнення деталей по послугам, що вас зацікавили

Вартість
послуг

від

2.00 / мин
Вхідна лінія
Вихідна лінія

Дізнайтеся ціну
вашого проекту

На сьогоднішній день наша компанія готова запропонувати вам послуги, якість і різноманітність яких практично не має конкуренції. Наш досвід в реалізації проектів різних рівнів складності дозволяє дати клієнтам якісний сервіс.

Часті
запитання

Цей компонент відповідає за прийом і розподіл голосових викликів, і тому вважається ядром будь-якого колл-центру. Існує 2 варіанти: коли замовник окремо вибирає АТС і рішення для колл-центру в якості «надбудови» до АТС, і більш економний коли замовник шукає можливість розгорнути платформу, вже включає програмну АТС як один з компонентів.

Інтерактивне голосове меню (IVR), крім функцій автовідповідача IVR використовується як інструмент реалізації різних голосових сервісів з використанням інформації про клієнта, його попередніх зверненнях і т.д.
Спосіб перевірки якості клієнтського сервісу, що надається по телефону. Оператор контакт-центру грає роль покупця і тестує нічого непідозрюючого співрозмовника на знання асортименту, внутрішнього регламенту компанії і т.п.